II Jesienny Piknik Naukowy w Żeromie !!!!!!!!

29 września w piątek od godz 9.00 odbędzie się w naszej szkole kolejna edycja pikniku naukowego w  jesiennym wydaniu. Chęć udziału zadeklarowało 180 gimnazjalistów z powiatu...

 
 
 
 
 

W murach naszej szkoły czekają  liczne atrakcje przygotowane przez licealistów pod uważnym okiem ich mentorów- nauczycieli. Początek imprezy w auli naszej szkoły. Tutaj goście będą mieli okazję zobaczyć krótką prezentację na temat szkoły oraz podziwiać pokaz artystyczny w wykonaniu naszych uczniów. Kolejne  " przystanki" to warsztaty i pokazy naukowe z chemii, biologii, fizyki, informatyki, geografii i z języka angielskiego. Uczniowie mogą liczyć także na skromny, słodki poczęstunek.

Czekamy na Was i już teraz życzymy miłych wrażeń z pobytu w  naszej szkole.

Do zobaczenia w piątek !!!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, 

   Samorząd Uczniowski oraz wszyscy uczniowie I LO

Zobacz relację z I edycji pikniku ►

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage