Chemia dla gimnazjalistówPięć wtorków, pięć grup - łącznie prawie 200 gimnazjalistów, którzy odwiedzili mury naszej szkoły, by zgłębiać tajniki chemii i przy okazji świetnie się bawić.

We wtorek 17. listopada odwiedziła nas ostatnia grupa gimnazjalistów. Tym razem byli to uczniowie gimnazjów z Łeby oraz Lęborka. W gabinecie chemicznym pojawiło się w sumie 53 miłośników chemii. Większa niż zwykle ilość osób nie stanowiła żadnego problemu. Udało się sprawnie wykonać wszystko, co zostało zaplanowane i wspólnie czerpać radość z udanych eksperymentów.

Zajęcia zatytułowane "Nie tylko cukier słodki" okazały się być strzałem w dziesiątkę, ale nie spoczywamy na laurach i już zastanawiamy się nad kolejną serią warsztatów dla gimnazjalistów. Były katalizatory i psiankowate, substancje słodkie, to teraz może... (niech na razie to pozostanie naszą słodką tajemnicą).

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze zajęcia. Zdobywanie wiedzy, doświadczenia chemiczne i doborowe towarzystwo to to, co lubimy najbardziej!

certyfikat zadowolony konsument

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage