W związku z opublikowaniem na oficjalnej stronie internetowej MEN (https://www.gov.pl/web/edukacja/nowe-zasady-profilaktyki-przeciw-covid-19
obowiązujących w części od 17 X 2020 oraz w kolejnej części od 19 X 2020 "nowych zasad bezpieczeństwa" oraz funkcjonowania szkół ponadpodstawowych w tzw. czerwonej strefie, do której został zaliczony cały powiat lęborski OD PONIEDZIAŁKU 19 X 2020 AŻ DO ODWOŁANIA NAUCZANIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY BĘDZIE REALIZOWANE ZDALNIE.

1. Od poniedziałku 19 X 2020 każda lekcja trwa 45 minut. Obowiązuje plan zajęć jak w systemie stacjonarnym ( wychowawcy przesłali przez e-dziennik szczegółowe informacje w tej sprawie)
  2. Nauczyciele prowadzący lekcje ( również w ramach zastępstwa ) decydują o rodzaju narzędzia wykorzystywanego do prowadzenia lekcji ( gł. TEAMS).
  3. Zaleca się posiadanie kamery oraz bezwzględnie mikrofonu w celu utrzymania kontaktu z uczniami
  4. O wszelkich zmianach dotyczących zdalnego nauczania informować będą na bieżąco wychowawcy klas.
  5. Kontakt uczniów i rodziców lub opiekunów prawnych z dyrekcją szkoły,nauczycielami, wychowawcami, pedagogiem i psychologiem szkolnym, sekretariatem szkoły możliwy jest poprzez służbowe adresy elektroniczne.
    Telefony: sekretariat: 59 8621293, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aplikację Microsoft Office ( Teams)

Katarzyna Wach – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku