Jesteśmy uczniami tej szkoły i uczęszczamy do klasy 1 Lingua po gimnazjum. Bierzemy udział w programie Zwolnieni z teorii, i przez sytuację z koronawirusem musieliśmy odłożyć wszystko, co planowaliśmy przez prawie pół roku. Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, w nieco innej formie.
Każdy z nas posiada zbieracze kurzu, które jak nam się wydaje, nadają się jedynie do wyrzucenia na śmietnik. Jednak w nich można dostrzec piękno i nadać im drugie życie.

Zapraszamy na licytacje, które oprócz pomocy w pozbyciu się niepotrzebnych rzeczy, pomogą również w walce z pandemią.
Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz oddziału onkologicznego znajdującego się w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. To ci pacjenci są najbardziej bezbronni w walce z wirusem i teraz jest idealny czas, aby okazać im wsparcie. Pacjent z nowotworem przy zarażeniu koronawirusem musi przerwać chemioterapię, co może być tragiczne w skutkach.

Wystawiajcie swoje graty i patrzcie jak dostają nowe życie! Do zobaczenia na licytacjach: https://www.facebook.com/groups/657446801704461/?ref=share

Zespół Graty z chaty

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku