11. października br. w naszej szkole odbyła się I edycja szkolnego "Talent Show" z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W konkursie talentów wystąpili uczniowie, którzy dumnie prezentowali swoje zdolności, umiejętności i pasje przed gronem pedagogicznym, swoimi rówieśnikami oraz niebanalnym jury, w składzie: Pani Dyrektor Katarzyna Wach- przewodnicząca komisji, Profesor Krystian Springman- nauczyciel matematyki, ojciec Kamil Średnicki- katecheta oraz Nina Barasińska- przedstawicielka grona uczniowskiego, uczennica klasy III B. 

Konkurs składał się z jednego etapu, w którym uczestnicy musieli dać z siebie wszystko i oczarować jury. Spośród wielu wspaniałych talentów jury musiało wyłonić zwycięzców, którzy w I edycji (lecz na pewno nie ostatniej) okazali się być najlepsi.  

 

Werdykt jury był następujący : 

 

Miejsce I. Klaudia Juchniewicz klasa II D (piosenka  pt. "Jestem kamieniem" autorstwa Kayah)  

 

Miejsce II. Paweł Tokarz klasa II A (recytacja "Reduty Ordona" Adama Mickiewicza) 

 

Miejsce III. ex aequo Katarzyna Paprocka  klasa I B (piosenka pt. "Jednego serca" autorstwa Czesława Niemena) oraz Katarzyna Malottke  klasa I D (piosenka pt. "Like I'm Gonna Lose You" autorstwa Meghan Trainor) 

 

Wyróżnienie trafiło do: Rossie Labrada Osorio klasa III C (taniec) oraz Cezarego Cużytka klasa I C (rap).  

 

Pozostali uczestnicy zostali docenieni hucznym aplauzem od publiczności. Już teraz zapraszamy ich do wzięcia udziału w kolejnej edycji "Talent Show" i wszystkim uczestnikom życzymy dalszego rozwijania pasji i wielu sukcesów! 

 

Zasłużeni nauczyciele otrzymali podziękowania za swoją pracę i trud włożony w wychowanie i edukację uczniów. Warto pamiętać również o administracji i obsłudze szkoły, która dba o finanse i porządek.  

 

Akademia szkolna nie odbyłaby się, gdyby nie organizatorzy i pomysłodawcy idei konkursu talentów- Pani Profesor Katarzyna Harackiewicz oraz Pan Profesor Bartosz Stefanowski. Serdecznie dziękujemy również prowadzącym: Liwii Bandurze, Nikoli Barańskiej, Martynie Bulczak oraz Agacie Wesołowskiej, uczennicom klasy III D. 

 
Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie. Dzień Edukacji Narodowej w Naszej szkole... Inny niż wszystkie.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage