Nauczyciele historii zapraszają do zapoznania się z informacją na temat Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z nauczycielami do końca tego tygodnia.

Szanowni Państwo,

w imieniu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz sieci Informacji Europejskiej Europe Direct w Polsce, miło mi poinformować, że właśnie rozpoczęły się zapisy do 14 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

Miło mi poinformować, że dzięki przeprowadzonym negocjacjom z Posłami do Parlamentu Europejskiego, każdy z finalistów uda się z wizytą studyjną do Brukseli, by zobaczyć „od kuchni” jak działają instytucje Unii Europejskiej. Natomiast najlepszy finalista uda się na miesięczny płatny staż do Parlamentu Europejskiego. Na laureatów czekają także liczne cenne nagrody rzeczowe. Dla najlepszego Pomorzanina, Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, ufundował nagrodę pieniężną w wysokości 2.000,00 złotych.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage