Szkoła na co dzień żyje na swój wyjątkowy sposób, ale dzisiaj ten wyjątkowy sposób zdecydowanie przyspieszył. Całe tłumy gimnazjalistów odwiedzają mury I LO, a my wciąż nie zwalniamy. Tegoroczne dni otwarte zdecydowanie są jednymi z najbardziej udanych!

 

 

 

 

 

Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego  Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego - spotkanie z dyrektorem na auli Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego Dzień otwarty I Liceum Ogólnokształcącego

Krótka relacja od biologów:
W ramach Dni Otwartych uczniowie klasy IIIC przygotowali film prezentujący transpirację wody w roślinie na przykładzie transportu atramentu wzdłuż łodygi róży co zaskutkowało zabarwieniem liści i kwiatu. Dodatkowo zostały przedstawione projekty takie jak ,,Coastwatch Europe’’, ,,Otwarte Umysły’’ oraz współpraca z Uniwersytetem Gdańskim. Uczniowie pokazali gimnazjalistom ze szkół z okolic Lęborka liczne artefakty biologiczne tj. prawdziwy szkielet człowieka czy ząb słonia. Gimnazjaliści wykazali się szerokim zainteresowaniem i zadawali wiele pytań.

 

 

 
 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage