Zajęcia na UG - InformatykaDnia 3 lutego uczniowie klasy IIA, w celu zaspokojenia własnej żądzy wiedzy, wybrali się na Uniwersytet Gdański. Podzieleni na dwie "nierówne połowy" uczestniczyli w zajęciach informatycznych dotyczących: *Blendera - wbrew możliwym domysłom, nie jest to mikser, lecz program do tworzenia i obróbki grafiki 3D. *Arduino - bardzo mały, prymitywny komputer, który można przekształcić w "mózg" wielorakich gadżetów. 

Może być to np.: urządzenie straszące domowników przechodzących przez czujnik (nie żebym kogoś namawiał), czy też włączające komputer w momencie zapalenia światła. Zajęcia poprowadzili pracownicy naukoiw wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Gdańskiego - dr Piotr Arłukowicz(Grafika 3D - Blendera) oaz mgr Tadeusz Puźniakowski (Arduino). 

Dziękujemy panom prowadzącym za wzięcie młodzieży pod swoje intelektualne skrzydła, oraz panu Robertowi Warszawskiemu i Ireneuszowi Mańkowskiemu za bezpieczeczne zabranie i dostarczenie naszej klasy na miejsce zbiórki, czyli za to, że ostatecznie zmiana naszego położenia wyniosła 0.

 

 

Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka Zajęcia na UG - Informatyka

 

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage