Srebrna Tarcza - ranking szkółNasze liceum zajmując 280. lokatę w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY zdobyło miano SREBRNEJ SZKOŁY! Znaleźliśmy się w gronie 500 najlepszych szkół w Polsce. Jak nam się to udało? Zajrzyjcie i przekonajcie się sami...

Zdobycie miejsca w czołówce, w środku czy nawet pod koniec rankingu jest dla każdego liceum i technikum sporym powodem do dumy. Tytuł złotej, srebrnej czy brązowej szkoły jest dowodem na to, że wyróżnia się ona spośród innych podobnych placówek. Z jednej strony wysoki poziom kształcenia, świetne wyniki testów maturalnych, sukcesy na olimpiadach, ale z drugiej to kadra nauczycieli i uczniowie, którzy stoją za każdym, nawet najmniejszym szkolnym wydarzeniem.

Godnym podkreślenia jest fakt, że I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Lęborku jest jedyną szkołą z powiatu lęborskiego, która znalazła się w w/w rankingu i jednocześnie jedyną, która ma w nim swoje miejsce od 2009 roku aż do teraz. Wśród placówek z województwa pomorskiego zajmujemy zaszczytne 19. miejsce.

Do pełni zaszczytów brakuje nam już tylko srebrnej tarczy, która będzie symbolem naszego sukcesu. Czekamy na oficjalne pozwolenie na jej umieszczenie, ale na pewno za niedługo pojawi się ona na naszej stronie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Perspektyw. Można tam znaleźć wszelkie szczegóły dotyczące przyznawania szkołom poszczególnych tytułów, a także pełny ranking.

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14