koncert kolęd w I Liceum w LęborkuCoroczny koncert kolęd na stałe zakorzenił się w szkolnej tradycji. Nie mogło go więc zabraknąć i w tym roku. Niby było jak zwykle, niby kolędy to kolędy, choinka jest choinką, ale za każdym razem to coś zupełnie nowego i wyjątkowego.

22 grudnia, godzina 8:00 w murach I LO rozbrzmiał dzwonek na lekcję. Nikt jednak nie biegł do klas, ale na szkolną aulę, gdzie właśnie zaczynał się koncert kolęd. Na scenie uczniowie naszej szkoły w roli artystów śpiewaków. Zabrali nas oni w niezwykłą podróż od melancholii przed radość do prawdziwej zabawy przy dźwiękach muzyki. Przy okazji odwiedziliśmy Niemcy, Wielką Brytanię i Francję - pomiędzy tradycyjnymi polskimi kolędami rozbrzmiewały piosenki w języku niemieckim, angielskim i francuskim.

Swoim talentem w świąteczną atmosferę wprowadzili nas: Sadkowski Piotr, Wrzesień Michalina, Bojarczuk Aleksandra, Gołębiowska Marta, Kalińska Wiktoria, Kazimierczak Angelika, Kąkol Malwina,  Kłosowska Daria, Kuniewicz Jagoda, Żukowska Paulina, Maszota Dominika, Milewczyk Żaneta, Niedbałka Maja, Paczuła Alicja, Romowska Martyna, Synowiec Dominika, Szykut Michalina, Warkusch Natalia, Warkusch Patrycja, Woźniak Oskar. Obsługę techniczną zapewnili Klich Hubert, Wrzosek Adam, Kijaczko Jarosław, a koncert poprowadzili Koss Maria oraz Łyskojc Norbert.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku