IX edycja NERD NIGHT za nami. Tegoroczna Noc Naukowców przebiegała w aurze horroru.
IX edycja NERD NIGHT za nami. Tegoroczna Noc Naukowców przebiegała w aurze horroru. W tym miejscu chcemy podziękować całemu zespołowi od dekoracji, którzy włożyli ogrom pracy aby przenieść uczestników w świat horroru. Wszystko zostało wykonane przy wsparciu Pani pedagog Anety Okoń- Naczk.
W piątkowy wieczór gościliśmy 340 uczniów szkół podstawowych z Lęborka i okolic.
Goście zostali najpierw powitani przez Panią Dyrektor Katarzynę Wach w auli naszej szkoły. Potem w części artystycznej zostali wprowadzeni w aurę horroru i wysłuchali koncertu zespołu Kwasiory .
Nasi Licealiści mieli przygotowane liczne warsztaty, zagadki, gry, prezentacje a także mini spektakl. Ósmoklasiści wzięli udział w zajęciach z geografii- śladami strasznych zamków,w zajęciach z informatyki i robotyki - zmierzyli się z grą stworzoną przez naszych uczniów. Goście zgłębiali tajniki j hiszpańskiego, niemieckiego, angielskiego, uczestniczyli w detektywistycznych zagadkach z matematyki, j polskiego, fizyki, biologii, chemii.
Nasi uczniowie uruchomili także Centrum Informacyjne do spraw rekrutacji 2025, które cieszyło się także dużym zainteresowaniem. Dla uczniów były przygotowane również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy
Grupa naszych Licealistów przygotowała również dla uczniów mini spektakl o Henryku VIII z dynastii Tudorów i jego sześciu żonach.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować gronu pedagogicznemu, która czuwała nad wszystkim i mocno zaangażowana była w przygotowania przedsięwzięcia. Naszym uczniom dziękujemy za zaangażowanie, ogrom włożonej pracy i kreatywność. Mamy nadzieję, że naszym gościom podobało się i wszyscy świetnie się bawili. Zapraszamy za rok , tym razem już na X edycję, postaramy się aby było magicznie. Poniżej fotorelacja z naszej Nocy Naukowców.


























































































































































