Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w "TALENT SHOW".

Jak zwykle w jury zasiadło zacne grono: Agnieszka Chylińska ( Wojciech Leyk z IIC), Małgorzata Foremniak ( Tadeusz Formela z IIC) oraz Kuba Wojewódzki ( Marcel Łazorczyk z 2 CM). Prowadzącymi show byli Jakub Śpica i Ksawery Drywa. Uczestnicy zmierzyli się ze znanymi piosenkami z filmów i radia. Młodzież mogła także podziwiać uczestniczkę o wielu talentach - Weronika Reclaf.

Zwycięzcami TALENT Show zostali...

  • miejsce III Martyna Olszewska
  • miejsce II zespół Nikodema K
  • miejsce I zespół Agnieszki i Doroty S
  • Brawo dla wszystkich uczestników i pomysłodawców. Było super

Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW Pierwszy dzień wiosny młodzież naszego Liceum powitała w auli szkoły prezentując swoje talenty w TALENT SHOW

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage