Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. 

W skromnych progach Liceum gościliśmy Wicestarostę Powiatu Lęborskiego Pana Edmunda Głombiewskiego, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Panią Ewę Burak, przedstawiciela RCI Gdynia Pana kmdr por. Krzysztofa Rochewicza oraz Kierownictwo Oddziału Ochrony Wybrzeża w Lubiatowie Pana Wacława Lipca i Wojciecha Gradka. Uczniowie poprowadzili nas śladami Stefana Żeromskiego. Aranżacje muzyczne w wykonaniu naszej młodzieży pozwoliły całej społeczności szkolnej poczuć klimat i aurę tamtych czasów. Montaż słowno-muzyczny i dekoracje wprowadziły nastrój powagi i nostalgii. Zaproszeni goście złożyli na ręce Pani Dyrektor życzenia z okazji Święta Szkoły. Podczas uroczystej akademii uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i tym samym stali się pełnoprawnymi Uczniami I Liceum. Ślubowanie poprowadził Pan Bogusław Woss wychowawca klasy 1Cybermil. Tradycją jest także przekazanie podczas tej uroczystości sztandaru przedstawicielom klas pierwszych. Podczas uroczystości Pan Robert Apanowicz podsumował także wydarzenia sportowe i sukcesy naszych uczniów w turniejach i zawodach sportowych a Pan Robert Warszawski wręczył licealistom dyplomy za udział w konkursie CodeWeek.

W tym miejscu pragniemy podziękować uczniom za zaangażowanie i wystąpienie na deskach szkolnej sceny. Podziękowania należą się także Pani Katarzynie Harackiewicz, która przygotowała ten montaż słowno-muzyczny. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego gościa specjalnego - dyrygenta zespołu " SENSUS MUSICUS " Pana Tadeusza Formeli, który akompaniował swojemu synowi. Dziękujemy wszystkim za możliwość przeżycia tej wyjątkowej akademii.

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł. Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł.

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage