KONKURS SUPER DYREKTOR SZKOŁY

19.10.2022 r. miałam przyjemność uczestniczyć w IX edycji Kongresu Edukacja i Rozwój 2022 w Warszawie. W program wydarzenia wpisano Galę Finałową IX edycji Konkursu Super Dyrektor. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu znalazłam się w gronie 15 nominowanych dyrektorów z całej Polski. Do tego wyróżnienia wysunęła moją kandydaturę Rada Rodziców ZSO nr 1 w Lęborku.

Wytypowanie do tytułu Super Dyrektora jest uhonorowaniem całej społeczności szkolnej. Bez Nauczycieli, Pracowników i Nietuzinkowych Uczniów I LO w Lęborku oraz ich Rodziców– nie byłoby mnie, dlatego bardzo dziękuję Wszystkim za życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w życie naszej szkoły. Dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Wiem, że nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakby się chciało, że dużo jest do zrobienia, ale RAZEM możemy zdziałać wiele. Jestem dumna z tego, że mogę być Dyrektorem ZSO nr 1 w Lęborku.

Kiedy mogę przyczynić się, żeby w człowieku dobro się objawiło, no to przyczyniam się. Mam chyba, do diaska, po temu prawo! Nie sprzeciwiam się dobru. Dobru – słyszysz? Bo to nieprawda, żebyśmy absolutnie nie wiedzieli, co jest dobro. My wiemy, że jest dobro. Wiemy, że stoi ono wyżej niż piękno. (Stefan Żeromski)

Katarzyna Wach

Dyrektor ZSO nr 1 w Lęborku

 

KONKURS SUPER DYREKTOR SZKOŁY

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage