W zeszłym tygodniu klasa 3AP wraz z wychowawcą panem Robertem Apanowiczem i panią Dyrektor Katarzyną Wach udała się na spektakl "Stowarzyszenie umarłych poetów" do Teatru Muzycznego w Gdyni. W jednej z głównych ról widzowie mogli podziwiać Wojciecha Malajkata. Treść spektaklu wzbudziła mnóstwo refleksji na temat szkoły, nauki i podążania za swoimi marzeniami. Świetny pomysł, reżyseria i gra aktorów pozwoliły wyczarować magiczny nastrój wieczoru.
Po spektaklu klasa 3AP miała możliwość spotkania się z naszym absolwentem Piotrem Sadkowskim, który już niebawem na deskach teatru muzycznego wystąpi w swoim dyplomowym projekcie.
 
 
 

Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni Wyjazd klasy 3AP na spektakl Stowarzyszenie umarłych poetów do Teatru Muzycznego w Gdyni

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage