Najważniejszym wydarzeniem były obchody 70-lecia szkoły zaplanowane na dzień 20 i 21 listopada. 20 listopada odbyły się uroczystości dla obecnych uczniów, w sobotę (21 listopada) główne uroczystości dla absolwentów i byłych nauczycieli zatytułowane „Przeżyjmy to jeszcze raz”. W godzinach porannych, w miejscowym Sanktuarium św. Jakuba Apostoła, odprawiona została msza św. w intencji zmarłych nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. Po niej nastąpiło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na ich grobach. Nie zabrakło też bloku imprez sportowych. Tradycyjnie z okazji jubileuszu rozegrany został mecz siatkówki absolwenci kontra nauczyciele. Obchody 70-lecia zakończył bal absolwentów w restauracji Betlejem w Leśnicach.

Od września trwały prace przy instalacji hydrantów p. poż. na wszystkich piętrach naszej szkoły.