W dniu 20 września odbył się w naszej szkole po raz pierwszy "Jesienny Kiermasz", który miał na celu zebranie funduszy na Stowarzyszenie Przyjaciół Żeroma - czyli na potrzeby naszych uczniów. 
Jak zwykle młodzież naszej szkoły stanęła na wysokości zadania. Asortyment był bardzo bogaty. Klasy przygotowały pyszne ciasta i babeczki, uczniowie postarali się także o przetwory na zimę oraz zaopatrzyli stanowiska w jesienne owoce - kolorowe jabłka i soczyste gruszki. 
Klasa I B przygotowała piękne jesienne stoisko, które przyciągało wielu zainteresowanych. Na korytarzach szkoły można było poczuć tego dnia jesienny powiew - wokół mnóstwo kasztanów, wrzosów, jesiennych liści i smacznych jabłek. 
Jesienna akcja skierowana była do rodziców, którzy tego dnia przybyli na wywiadówki. Ile zebraliśmy ???? Ogłosimy już niebawem , po komisyjnym przeliczeniu 
 
 
             

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage