Aktualności, czyli co w trawie piszczy

Nerd Night 2022 - zapraszamy na noc nerdów

W dniach 14.-18.11.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tygodniowym polsko-ukraińskim projekcie w Gdańsku pt.”NATURA - a człowiek solidarny XXIw.”

„Bogactwo natury - odkrywamy odkryte”

W dniach 14.-18.11.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tygodniowym polsko-ukraińskim projekcie w Gdańsku pt.”NATURA - a człowiek solidarny XXIw.”

Fundacja św. Mikołaja wspiera dzieci w ich rozwoju i edukacji.

Fundacja św. Mikołaja wspiera dzieci w ich rozwoju i edukacji. Prowadzi ogólnopolski program Stypendia św. Mikołaja.

Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego.

Dzisiaj obchodziliśmy Święto Patrona naszej Szkoły- Stefana Żeromskiego. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Wach, która w swoim przemówieniu odniosła się do osoby Stefana Żeromskiego i jego dzieł.

Turnieje siatkówki z okazji Święta Szkoły

15 listopada 2022 r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej siatkówki dziewcząt. W zawodach uczestniczyły reprezentacje poszczególnych roczników.

Nasze tenisistki Mistrzem Powiatu

W poniedziałek 7 listopada w naszej szkole rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w ramach tegorocznej Licealiady.

Akcja “Pomóż zwierzakom ze schroniska przetrwać jesień i zimę” zbliża się do mety.

Pomocni z Żeroma - kończą 2 miesiące pracy sukcesem. Zebrano duże ilości karmy, koców, przysmaków a nawet kojców.

Dnia Kariery OFFSHORE na Politechnice Gdańskiej

26. października klasa 4a miała okazję uczestniczyć w pierwszej edycji Dnia Kariery OFFSHORE na Politechnice Gdańskiej.

KONKURS SUPER DYREKTOR SZKOŁY

19.10.2022 r. miałam przyjemność uczestniczyć w IX edycji Kongresu Edukacja i Rozwój 2022 w Warszawie. W program wydarzenia wpisano Galę Finałową IX edycji Konkursu Super Dyrektor. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu znalazłam się w gronie 15 nominowanych dyrektorów z całej Polski. Do tego wyróżnienia wysunęła moją kandydaturę Rada Rodziców ZSO nr 1 w Lęborku.

Plakat informacyjny - Targi edukacyjne Lębork 2022

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII na Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych

Stypendia Starosty z okazji DEN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października w auli Zepołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych pani Starosta Alicja Zajączkowska wręczyła nagrody...

Mistrzostaw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2022
12 października 2022 r. nasze uczennice reprezentowały powiat lęborski w finale XXIII Wojewódzkiej Licealiady w Przełajowych Biegach Sztafetowych.

Srebro w Mistrzostwach Powiatu w szachach
10 października 2022 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu XXIII Licealiady w szachach drużynowych.

Szkolny Turniej Szachowy 2022 - rozstrzygnięty

W czwartek 6 października odbył się Szkolny Turniej Szachowy, który jednocześnie był eliminacjami do reprezentacji szkoły w rozgrywkach powiatowych.

Code Week 2022 w I LO

Od 8 do 23 października w ramach jubileuszowego Europejskiego Tygodnia Kodowania przygotowaliśmy dla Was dwa wyzwania. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału.

zmiana czasu trwania!

Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022 - wyniki

W poniedziałek 3 października odbyły się szkolne rozgrywki piłkarskich piątek. W turnieju wzięło udział 9 zespołów.

Szkolny Turniej Szachowy 2022

W czwartek 6 października zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Szkolnym Turnieju Szachowym

Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2022

W poniedziałek 3 października 2022 roku odbędzie się Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Poniżej skrócony regulamin rozgrywek, tabele oraz harmonogram spotkań.

Wycieczka - Salon maturzystów
Dnia 16. września 2022 uczniowie klas maturalnych z naszego liceum wzięli udział w 16. Gdańskim Salonie Maturzystów Perspektywy odbywającym się przy Uniwersytecie Gdańskim. W ramach części targowej przedstawione zostały oferty uczelni i system rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/24.

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14