We wtorek 6 października w lasku przy stadionie miejskim w Lęborku w ramach Powiatowej Licealiady odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych  dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. W rywalizacji wzięły udział wszystkie szkoły ponadpodstawowe powiatu lęborskiego. Po bardzo pasjonującej walce na trasie nasze dziewczęta wywalczyły srebro ze stratą kilku sekund do zwycięskiej reprezentacji PCE. Drużyna chłopców naszej szkoły do przedostatniej zmiany zajmowała 2 pozycję z minimalną stratą do ekipy z PCE. Ostatecznie zajęli 3 miejsce na podium. Gratulujemy.

Reprezentacja dziewcząt: Dawidowska Weronika, Gańska Aleksandra, Jańczuk Dominika, Klimik Aleksandra, Wolańska Aleksandra, Konkol Katarzyna
Reprezentacja chłopców: Filewicz Hubert, Keller Eryk,  Krzemiński Michał, Radomski Jakub, Rowell Aleksander, Śliwiński Patryk, Kniter Tymoteusz

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. PCE ZSP