W dniach 5 i 8 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt w ramach Licealiady. W obu turniejach bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy wywalczyli odpowiednio 3 miejsce (kat. chłopców)2 miejsce (kat. dziewcząt). W turnieju chłopców rywalizowało 5 zespołów, naszą szkołę reprezentowali Jonatan  Dziedzik, Eryk  Kaller, Maciej  Szymankiewicz i Jakub  ​Beczyczko. W kategorii dziewcząt do turnieju przystąpiły 4 zespoły. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Górska I cp, Adriana Ropela I dp i Kornelia Konopińska II b. Turnieje rozegrane zostały systemem "każdy z każdym".

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce - PCE
II miejsce - I LO
III miejsce - II LO 
IV miejsce - ZSGŻiA

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce - ZSM-I
I miejsce - PCE
III miejsce - I LO
IV miejsce - ZSGŻiA 
V miejsce - II LO

 

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage