turniej tenisa Lębork

Wakacje można spędzić nad morzem, jeziorem, u babci, cioci lub... na korcie!

Ostatnią z opcji wybrała uczennica naszej szkoły Justyna Horbacz, która w czasie letniej przerwy wzięła udział w XI Grand Prix Wakacji Dzieci i Młodzieży.

Młodzi adepci tenisa spotykali się na kortach KT LSTZ "Return" i właśnie tam toczyli zacięte boje o każdą piłkę.

W ramach Grand Prix rozegrano trzy turnieje. Pierwszy 1. lipca, drugi 29. lipca, a trzeci 26. sierpnia. Rozgrywki toczyły się systemem pucharowym z grą o miejsca. Za lokaty zajęte na kolejnych zawodach, zdobywało się punkty, które zsumowane pozwoliły wyłonić zwycięzcę.

Po trzecim turnieju, na szczycie rankingu punktowego znalazła się Justyna, która w meczu finałowym pokonała Amelię Mielewczyk 6:3, 6:4 i tym samym zapewniła sobie pewne zwycięstwo w całym cyklu.

Organizatorami Grand Prix było Centrum Sportu i Reakreacji oraz Szkoła Tenisa "Smecz". Na stanowisku sędziego naczelnego zasiadał Andrzej Borowski.

Szczegółowy komunikat z zawodów znajduje się na stronie CSiR Lębork.

zdj. A.Borowski

certyfikat zadowolony konsument