W czwartek 16 marca 2017 w sali gimastycznej ZSM-I odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora II LO. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. Nasi siatkarze, choć w okrojonym składzie zaprezentowali świetną grę.

W fazie grupowej nasza drużyna łatwo pokonała 2:0 zespół ZSM-I, tym samym awansowała do finału. W drugiej grupie najlepszy okazał się team z II LO przed  ZSGŻiA oraz PCE ZSP. W finale oglądaliśmy zacięty pojedynek, więcej szczęścia mieli jednak zawodnicy II LO, którzy ostatecznie pokonali naszą drużynę.

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. II LO

2. I LO

3. ZSM-I

4. ZSGŻiA

5. PCE ZSP

 

 

certyfikat zadowolony konsument

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage