W piątek 1 kwietnia w miejskiej hali sportowej rozegrane zostały Mistrzotwa Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Licealiady. W zawodach startowało 5 drużyn. Nasi siatkarze zaprezentowali w tym turnieju świetną formę.

W fazie grupowej spotkali się z drużyną PCE ZSP, którą gładko pokonali stosunkiem setów 2:0. W drugiej grupie o awans do finału walczyły zespoły ZSGŻiA, ZSM-I oraz II LO. Spośród nich najlepszymi okazali się ubiegłoroczni zwycięzcy z ZSGŻiA.   W finałowym pojedynku nasi siatkarze wykazali się dużą koncetracją oraz dyscypliną gry i  po bardzo zaciętej walce pokonali drużynę z "rolniczaka" wynikiem 2:1 w setach, tym samym wywalczyli najwyższe podium oraz awans do półfinałów wojewódzkich. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń naszego ogólniaka Grzegorz Koziacz.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodach wojewódzkich.