Dnia 21 i 22 stycznia 2015r. odbyły się turnieje tenisa stołowego w ramach XVI Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W pierwszym dniu zawody rozgrywali chłopcy. Do turnieju zgłosiło się 5 szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Lęborskiego. Drużyna naszej szkoły w składzie: Adam Dosz, Sławomir Dosz, Filip Dyszer, uważana za faworytów, nie zawiodła i łatwo wygrała wszystkie swoje mecze 3:0, zajmując tym samym najwyższe podium. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sławek Dosz.

Klasyfikacja chłopców:

I m-sce ILO
II m-sce IILO
III m-sce ZSM-I
IV m-sce PCE ZSP
V m-sce ZSGŻiA

Dzień później rozegrano turniej dziewcząt, w którym wzięło udział 5 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Nasze zawodniczki po zwycięskim pierwszym meczu z zespołem ZSM-I, przegrały pozostałe mecze i ostatecznie uplasowały się na 4 pozycji. O zwycięstwo w turnieju walka toczyła się do końca turnieju, a o trzech pierwszych miejscach zadecydowały sety.

Klasyfikacja dziewcząt:

I m-sce PCE ZSP
II m-sce ZSGŻiA
III m-sce IILO
IV m-sce ILO
V m-sce ZSM-I

Zobacz zdjęcia autorstwa M. Hildebrandta - Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców

certyfikat zadowolony konsument

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku