półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym 2016We wtorek 8 marca 2016 roku w Kartuzach rozegrane zostały półfinały wojewódzkie licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Powiat lęborski w kategorii dziewcząt reprentował zespół PCE ZSP, w kategorii chłopców tenisiści z naszej szkoły w składzie: Sławomir Dosz, Grzegorz Koziacz. W obu kategoriach o wejście do finałów wojewódzkich walczyły po 4 drużyny.

Uczniowie naszego LO gładko pokonali tenisistów z Pucka (3:1) i Wejherowa (3:1), w meczu o pierwsze miejsce z zawodnikami z Kartuz zadecydowała bardzo zacięta gra deblowa, którą niestety nasza drużyna przegrała i wynikiem 2:3 w całym spotkaniu zajęła 2 miejsce.

 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.  I Liceum Ogólnokształcące w KARTUZACH

2.  I Liceum Ogólnokształcące w LĘBORKU

3.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w WEJHEROWIE

4.  Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w PUCKU

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w WEJHEROWIE

2.  Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w KARTUZACH

3.  I Liceum Ogólnokształcące w PUCKU

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w LĘBORKU

 

2016 półfinały wojewódzkie tenis stołowy

certyfikat zadowolony konsument

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage