Spis treści

zawody o Puchar DyrektoraW minionym tygodniu w ramach obchodów 70-lecia I LO rozegrano dwa turnieje piłki siatkowej dla szkół gimnazjalnych z Lęborka i okolic. We wtorek 10 listopada o Puchar Dyrektora Szkoły rywalizowali chłopcy. W zawodach wzięło udział 5 zespołów ze szkół gimnazjalnych i poza konkurencją reprezentacja naszej szkoły.

Rozgrywki przeprowadzono w dwóch etapach, eliminacje w 2 grupach po 3 zespoły, a następnie faza finałowa o miejsca. Najlepszym zespołem turnieju okazali się siatkarze z Cewic, którzy poza porażką z drużyną I LO wygrali wszystkie mecze. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Drywa (Gimnazjum Cewice).

Klasyfikacja końcowa:

1. Publiczne Gimnazjum w Cewicach

2. Gimnazjum nr 3 w Lęborku

3. Gimnazjum nr 1 w Lęborku

4. Gimnazjum nr 2 w Lęborku

5. Gimnazjum w Łebieniu

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Drywa (Gimnazjum Cewice).

W piątek 13 listopada w turnieju o Puchar Dyrektora walczyły dziewczęta. Zaproszenie przyjęły zespoły z 4 szkół gimnazjalnych. W turnieju brały też udział nasze siatkarki, ale podobnie jak w rozgrywkach chłopców poza konkurencją.

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum w Łebieniu

2. Gimnazjum nr 2 w Lęborku

3. Gimnazjum nr 3 w Lęborku

4. Gimnazjum nr 1 w Lęborku

Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Pietkun (Gimnazjum Łebień).

Poniżej galeria zdjęć z turniejów:

certyfikat zadowolony konsument

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku