We wtorek 05,04.2022 r. na boisku przy Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku odbyły się rozgrywki Powiatowej Licealiady w Piłce Nożnej 6-osobowej dziewcząt i chłopców. Nasza męska reprezentacja zaprezentowałą się wyśmienicie i  nie dała szans rywalom. Po wygranych meczach z PCE 4:1, z ZSM-I 6:2 oraz z ZSGŻiA 3:1 nasi piłkarze wywalczyli złoto i prawo reprezentowania powiatu lęborskiego w półfinałach wojewódzkich 12.04 w Rumi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Eryk Keller, który otrzymał indywidualną nagrodę ufundowaną przez radnych powiatowych. Trzymamy kciuki i życzymy awansu do kolejnego etapu. 

skład reprezentacji: Eryk Keller, Antoni Kichman, Oliwier Niechwiedowicz, Dawid Kłosowski, Maciej Szymankiewicz, Kacper Wrześniewski, Patryk Śliwiński, Jakub Smolik, Dominik Sulkowski, Adam Janiczak, Łukasz Czuczeło.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. PCE

2. ZSGŻiA

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. I LO

2. ZSGŻiA

3. ZSM-I

4. PCE

 

Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców Złoto i półfinał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców

certyfikat zadowolony konsument

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage