Kolejna już olimpiada i kolejny sukces! Tym razem wyjątkowo cenny, bo filozofia nie jest przedmiotem szkolnym, więc wiedzy z jej zakresu nie da się zdobyć w szkolnej ławie. Pomimo tego, uczniowie naszego liceum stanęli w szranki z innymi miłośnikami filozofii i zdecydowanie można powiedzieć, że wyszli z tego boju zwycięsko.

Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Gdańsku poinformował, że po eliminacjach okręgowych XXVIII Olimpiady Filozoficznej, w której wzięło udział dwoje przedstawicieli naszej szkoły - Igor Skórzybót i Michalina Szykut, rekomendację do udziału w eliminacjach centralnych otrzymał Igor! 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie! 

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage