Drodzy Rodzice i Uczniowie! Nasza szkoła włączyła się w miejską akcję poszukiwania dawców szpiku organizowaną przez Fundację DKMS.

Uczniowie naszej szkoły będą wolontariuszami podczas trwania tej akcji na terenie naszego miasta. Konrad Repp, młody mieszkaniec Lęborka, jest chory na ostrą białaczkę szpikową. Odbył już 3 cykle chemioterapii i tylko Dawca może uratować mu ŻYCIE. Rejestracja potencjalnych dawców będzie odbywać się 21. 09. 2019 ( sobota) w trzech miejscach na terenie naszego miasta: - Parking przy Kauflandzie: godz. 9.00- 18.00, Dom Handlowy Kupiec: godz. 9.00- 14.00, Plac Pokoju: godz. 10.00- 16.00. Dla osób, które nie będą mogły skorzystać z rejestracji w wyżej podanym terminie, przeprowadzimy akcję również na terenie naszej szkoły w dniu 23.09. 2019, od godz 10.35. Rejestrować mogą się pracownicy szkoły, pełnoletni uczniowie, ich opiekunowie oraz wszelkie inne osoby np. rodzina i znajomi. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, POŚWIĘĆ CHWILĘ NA REJESTRACJĘ I DAJ SZANSĘ KONRADOWI I INNYM CHORYM NA NOWE ŻYCIE.