Wielki finał tegorocznej edycji olimpiady „Zwolnionych z Teorii” zbliża się wielkimi krokami. Wiele projektów przesłało formularze zakończenia i szykują się na uroczystą galę w Warszawie. Jednym z takich projektów jest już niektórym znany projekt „EasyFuture” współtworzony przez szóstkę uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku.

Po siedmiu miesiącach ciężkiej pracy nad projektem przyszła pora wszystko podsumować i wysłać do komisji olimpiady, która oceni starania naszej lęborskiej młodzieży. Z tego miejsca twórcy projektu pragnęliby wyrazić swe podziękowania:

-Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim szkołom, w których byliśmy za miłe powitanie i udostępnienie miejsca na prowadzenie zajęć. Chcielibyśmy również podziękować uczniom, którzy brali udział w naszych zajęciach za obecność i zapał do pracy oraz podziękowania dla urzędu miasta Lęborka za druk plakatów promocyjnych. Dziękujemy również z całego serca Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej za udostępnienie miejsca oraz pani Barbarze Kerlin i pani Agnieszce Pobruckiej za pomoc w realizacji projektu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej pracy i wierzymy, że idea naszego projektu została spełniona.

Dla przypomnienia, projekt „EasyFuture” zajmuje się edukacją młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z zakresu przedsiębiorczości. Projekt działa na terenie Lęborka i odwiedził takie szkoły jak: Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, Społeczne Liceum Ogólnokształcące czy I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku.

Gala finałowa zaplanowana jest na 21 kwietnia i odbędzie się w Warszawie gdzie wręczane będą statuetki za najlepsze projekty. Trzymamy kciuki i życzymy powrotu z nagrodą.

Wielki finał tegorocznej edycji olimpiady „Zwolnionych z Teorii” zbliża się wielkimi krokami. Wielki finał tegorocznej edycji olimpiady „Zwolnionych z Teorii” zbliża się wielkimi krokami.

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14

tel.: (59) 862 12 93

sekretariat(at)lo1.lebork.pl

d  dziennik
p  poczta
f  fanpage