Aktualności, czyli co w trawie piszczy

W związku ze złym stanem zdrowia dużej grupy nauczycieli (reakcja poszczepienna) i niemożnością prowadzenia przez nich zajęć ustalam, w oparciu o Rozporządzenie MEN z 11.08.2017 r. §5 pkt 1 i pkt 2 ust 3, dzień 01.03.2021 roku dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Dzień 1 marca jest Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jest to hołd, który składamy wszystkim więzionym, prześladowanym, poległym i pomordowanym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego.

Tu znajdziesz pomoc

Festiwal Filmów Profilaktycznych

II edycja Festiwalu Profilaktycznego organizowanego w ramach realizacji działań programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły pod hasłem „JesteśMY razem”

Cieszymy się, że możemy poinformować o naszym sukcesie w ogólnopolskim konkursie Lean Education. Po dołączeniu do programu na początku roku szkolnego przez cały czas pracowaliśmy nad zadaniami, aby dostać się do etapu drugiego. Oto zespoły z naszej szkoły, które walczą o dostanie się na ogólnopolski finał programu:
„Delta Szwadron” z klasy 2DG
„Las Princesas” z klasy 2DP
„Smarties” z klasy 2CP

Trzymajcie kciuki za nasz sukces

Porównanie A - Cyber.MIL

Podobieństwa i różnice między klasą CYBER.MIL a klasą MATINF.

Informujemy, że od 25.01.2021 r. są problemy z połączeniami na telefon stacjonarny szkoły. Połączenia są zrywane w trakcie rozmowy, słychać trzeszczenia, nie zawsze można się do nas dodzwonić.

Petentów prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez e-dziennik (rodzice i uczniowie).

Awaria została zgłoszona do Operatora i czekamy na jej usunięcie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Klasa CYBER.MIL

Klasa D

Klasa C

Klasa B

Klasa A

Planowane oddziały 2021/22

Życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła, obfitości wszelkich dóbr oraz przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i wiary w powrót normalności. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy 2021 Rok.

Książka o I LO

Witajcie wszyscy Absolwenci, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy i Sympatycy I LO, w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy wydać książkę zawierającą ciekawostki, anegdoty i wspomnienia ze szkolnych ław w I LO. Myślicie, że warto?czekamy na Wasze opinie. Szczegóły zawarte są w slajdzie.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Kolejna porcja informacji o sukcesach naszych uczniów. Tym razem Olimpiada Języka Niemieckiego - Igor Czuprewicz zmierzy się z etapem okręgowym. Wierzymy, że sobie poradzi. Powodzenia!

Uwaga nasi humaniści w natarciu! Olimpiada Historyczna, etap okręgowy przed nimi. Śmiało do przodu po historyczne laury. Powodzenia!

CYBER.MIL z Klasą prezentacja programu

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Kolejne sukcesy naszych uczniów tym razem zdobywają laury w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Gratulujemy i trzymamy kciuki za etap okręgowy. Powodzenia!

I Liceum Ogólnokształcące im.S.Żeromskiego w Lęborku

84-300 Lębork; ul.Dygasińskiego 14