Wejście do dziennika:

Wejście >

INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA:

Identyfikator/login:

Identyfikator: adres e-mail rodzica - należy go podać w sekretariacie szkoły poprzez dostarczenie wypełnienionego wniosku (w imieniu rodziców wniosek może dostarczyc uczeń, dostarczane wnioski będą rejestrowane).

UWAGA: JEDEN ADRES E-MAIL NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTYWANY PRZEZ RODZICA W KILKU SZKOŁACH (szkoła nie ma wpływu na to ograniczenie)

Wniosek do pobrania WORD / OPENOFFICE: wniosek RTF
Wniosek do pobrania PDF: wniosek PDF

Hasło:

PIERWSZE LOGOWANIE:

1. Przy pierwszym logowaniu (lub odzyskiwaniu hasła), wcisakmy link "przywracanie dostępu", następnie wpisujemy swój adres e-mail i kod captcha(kod z obrazka).
  2. System wyśle do Państwa link aktywacyjny.
  3. Następnie należy zalogować się do swojej poczty i otworzyć wiadomość od Centralny Rejestr Użytkowników VULCAN. UWAGA, oczekując na link aktywacyny należe przejrzeć wszystkie foldery na koncie pocztowym (nie wystarczy ODEBRANE i SPAM!). Link aktywacyjny może trafić do innego folderu (szkoła nie ma wpływu na tą sytuację). (np.: w przypadku poczty Wirtualnej Polski wiadomośc trafia do folderu INNE)
  4. W wiadomości klikamy na link aktywacyjny, zostaniecie Państwo przekierowani na stronę internetową, gdzie należy ustawić nowe hasło do swojego konta w dzienniku elektronicznym. Proszę pamiętać, że system wymaga bezpiecznych haseł (wszystkie wskazówki dotyczące budowy hasła na stronie podczas tworzenia nowego hasła).
  5. Po ustawieniu hasła zostaniecie Państwo przekierowani na stronę logowania. Po wpisaniu identyfikatora(e-mail) i hasła usyskacie Państwo dostęp do sytemu.
  6. HASŁO JEST WAŻNE PRZEZ 30 DNI - to ustawienie jest podyktowane wymogami prawnymi. (Po upływie 30 użytkownik jest zobligowany do ustawienia nowego hasła -> po zalogowaniu starym hasłem system wymusza procedurę zmaiany hasła).

ZAPOMNIANE HASŁO:

1. Postępujemy podobnie, jak w przypadku pierwszego logowania ► PRZYWRACANIE DOSTĘPU.

STARA WERSJA - AKTUALNA DO KOŃCA WRZEŚNIA 2014

WEJŚCIE DO STAREJ WERSJI DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

UWAGA!

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI