5 kwietnia odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu językowego. Wzięło w niej udział sześcioro uczniów, którzy wystartowali w kategorii piosenka i poezja.

Komisja, składająca się z nauczycielek języka angielskiego, miała okazję usłyszeć dwie recytacje oraz cztery piosenki. Z wierszami wystąpiły Julia Wenta i Agata Wesołowska z klasy 1d, natomiast zaśpiewali dla nas Paulina Derba (1d), Agnieszka Formela (2d), Janek Cyman (1d) oraz Julia Stencel (2b).

A oto wyniki konkursu:

W kategorii piosenka, I miejsce, ex aequo zajęły Julia Stencel i Agnieszka Formela, II miejsce Janek Cyman, a III miejsce Paulina Derba. Uczestniczki kategorii poezja otrzymały wyróżnienia.

Sponsorami nagród są wydawnictwa Macmillan i Oxford, którym serdecznie dziękujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczestnikom konkursu podczas uroczystości na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy już za rok!