Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu na kartkę z pamiętnika!

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika.
Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum (kategoria ta obejmuje wszystkie szkoły ponadgimnazjalne).

W bieżącej edycji szkoły mogą rejestrować się do 12 grudnia 2016, zaś prace konkursowe uczniowie mogą przesyłać do 28 lutego 2017.

Za uczestnictwo w konkursie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, Irlandii, na Maltę, do Niemiec i Austrii oraz Hiszpanii.

Szczegółowe informacje o konkursie, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach konkursowych:
Day by Day | Tag für Tag | Día a Día

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa swoim nauczycielom do 08.12.2016r.