Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu "Pokaż nam język". W tym roku jego temat przewodni brzmi: "Bliżej czy dalej od siebie? - rola wirtualnego świata w komunikacji międzyludzkiej". Językowe zmagania obejmą języki: angielski i niemiecki. Organizatorem konkursu są Wyższe Szkoły Bankowe. Rejestracja uczniów i rozwiązywanie testów internetowych potrwa od 8 do 16 marca br. (I etap)

W tym roku wprowadzono istotne zmiany w etapie II i III. Do II etapu zakwalifikowanych zostanie 1000 uczniów z języka angielskiego i 1000 uczniów z języka niemieckiego, którzy zdobędą największą liczbę punktów w teście internetowym. Awansowania uczniów dokona Komisja Główna Konkursu.
Nie będą obowiązywały limity dotyczące liczby awansowanych uczniów z danej szkoły ponadgimnazjalnej, jak to było w poprzednich edycjach konkursu.

Na najlepszych uczniów czekają wartościowe nagrody oraz indeksy wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Bankowej. Podobnie jak w poprzednich latach najbardziej aktywna szkoła w konkursie nagrodzona zostanie tablicą multimedialną.

Więcej informacji oraz rejestracja na www.pokaznamjezyk.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!