Anna Szykut - olimpiada języka polskiego

Joanna Namiotko - olimpiada wiedzy ekologicznej

Patrycja Pesta - olimpiada języka polskiego

Konrad Król - olimpiada historyczna

Miłosz Wieczór - olimpiada języka polskiego -  laureat z I lokatą w kraju

Miłosz Wieczór - olimpiada filozoficzna

Miłosz Wieczór - olimpiada fizyczna

Krystian Dzięgielewki - olimpiada języka polskiego -  laureat z III lokatą w kraju

Konrad Król - olimpiada języka polskiego

Agnieszka Jank - olimpiada wiedzy o rodzinie

Albert Wrzesiński - olimpiada języka polskiego

Konrad Król - ogólnopolska olimpiada tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945 od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej”

Anna Pietras - olimpiada języka polskiego

Anna Pryszlak - olimpiada biologiczna

Joanna Skowyra - olimpiada języka polskiego

Joanna Skowyra - olimpiada artystyczna - muzyka

Agnieszka Nowak - olimpiada artystyczna - muzyka

Bartosz Mrożewski - olimpiada artystyczna - muzyka

Damian Bogdanowicz - olimpiada astronomiczna

Damian  Bogdanowicz - olimpiada astronomiczna

Daniel Borek - olimpiada filozoficzna

Cezary Szary - olimpiada chemiczna

Katarzyna Jędrzejewska - olimpiada języka polskiego

Jan Kłosowski - olimpiada artystyczna - muzyka

Piotr Mikłaszewicz - międzynarodowa olimpiada chemiczna Australia - srebrny medal

Kamilla Miler - olimpiada języka polskiego

Cezary Szary - olimpiada chemiczna - laureat

Daniel Borek - olimpiada filozoficzna

Agnieszka Miszkowska - olimpiada wiedzy  o AIDS

Jan Kłosowski - olimpiada artystyczna (muzyka)

Grażyna Kulikowska - halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej atletyce (juniorzy młodsi) - I miejsce w biegu na 1000m

 

Anna Koszałka - olimpiada filozoficzna

Anna Mikołajczyk - olimpiada filozoficzna – finalistka 

Honorata Doba - olimpiada języka polskiego - laureatka III miejsce w kraju

Kamila Miler - olimpiada języka polskiego - finalistka

Cezary Szary - olimpiada chemiczna – finalista

Łukasz Kłosowski - olimpiada fizyczna - laureat

Piotr Mikłaszewicz - olimpiada chemiczna - I miejsce

Piotr Mikłaszewicz - olimpiada chemiczna -  laureat

Dorota Kulupa - olimpiada filozoficzna

Adam Kashyna - olimpiada języka polskiego -  laureat

Przemysław Rodwald - olimpiada wiedzy technicznej

Piotr Mikłaszewicz - olimpiada chemiczna  - wyróżnienie

Leszek Deska - olimpiada fizyczna

Kamil Libich - olimpiada fizyczna

Kamil Libich - olimpiada wiedzy technicznej

Magdalena Cichocka - olimpiada języka polskiego

Adam Kashyna - olimpiada filozoficzna

Anna Gierwatowska - olimpiada filozoficzna

Grzegorz Harackiewicz - olimpiada ekologiczna

Rafał Filipów - olimpiada matematyczna

Natasza Knop - olimpiada geograficzna

Anna Zielińska - olimpiada artystyczna - sztuka

Michał Nowak - olimpiada matematyczna

Michał Nowak - olimpiada astronomiczna

Michał Nowak - olimpiada wiedzy technicznej

Mariusz Bochniak - olimpiada chemiczna

Anna Gierwatowska - olimpiada filozoficzna

Marcin Przybyła - olimpiada wiedzy technicznej

Michał Nowak - olimpiada astronomiczna

Katarzyna Wojciechowska - olimpiada filozoficzna

Sławomir Czubiel - olimpiada chemiczna

Robert Sochacki - olimpiada języka niemieckiego

Ewa Formela - olimpiada artystyczna

Inocenta Nycz - olimpiada artystyczna

Grzegorz Kulon - olimpiada WoPiŚW

Maciej Pohl - olimpiada WoPiŚW

Grzegorz Gałka - olimpiada WoPiŚW

Artur Wanarski - olimpiada WoPiŚW

Aleksandra Szumińska - olimpiada filozoficzna

Ewa Formela - olimpiada artystyczna

Maciej Nieszporski - olimpiada astronomiczna -  laureat II miejsce

Bogna Pryl - olimpiada języka rosyjskiego

Maciej Nieszporski - olimpiada astronomiczna

Aleksandra Rzepa - olimpiada wiedzy społeczno-politycznej

Klejsa Piotr - olimpiada fizyczna

Maciej Nieszporski - olimpiada astronomiczna

Krzysztof Piórkowski - olimpiada WoPiŚW - II miejsce

Krzysztof Piórkowski - olimpiada wiedzy społeczno - politycznej

Anetta Grabowska - olimpiada języka rosyjskiego

Krzysztof Piórkowski - olimpiada historyczna

Krzysztof Piórkowski - olimpiada WoPiŚW

Renata Kupka - olimpiada języka polskiego

Piotr Ernest - olimpiada wiedzy technicznej

Rafał Gałązka - olimpiada wiedzy technicznej

Wojciech Miadzielec - olimpiada wiedzy technicznej

Mariusz Ruchwa - olimpiada wiedzy technicznej

Piotr Smoliński - olimpiada wiedzy technicznej

Mariusz Wójcik - olimpiada wiedzy technicznej

Rafał Chart - olimpiada wiedzy technicznej

Tomasz Stypa - olimpiada biologiczna

Jerzy Wojciechowski - olimpiada artystyczna - plastyka

Barbara Fiszer - olimpiada języka rosyjskiego

Tomasz Harackiewicz - olimpiada WoPiŚW

Andrzej Pytlak - olimpiada WoPiŚW

Andrzej Raczkowski - olimpiada WoPiŚW

Waldemar Renda - olimpiada WoPiŚW

Elżbieta Szkut - olimpiada WoPiŚW

Jacek Żółć - olimpiada WoPiŚW

Waldemar Renda - olimpiada historyczna

Beata Kowalska - olimpiada wiedzy technicznej

Dariusz Perz - olimpiada wiedzy technicznej

Andrzej Raczkowski - olimpiada wiedzy technicznej

Mirosław Trojnar - olimpiada wiedzy technicznej

Mirosław Skrzypkowski - olimpiada wiedzy technicznej

Tomasz Wysokiński - olimpiada wiedzy technicznej

Tomasz Harackiewicz - olimpiada języka rosyjskiego

Tomasz Harackiewicz - olimpiada WoPiŚW

Włodzimierz Klata - olimpiada astronomiczna

Jacek Bednarkiewicz - olimpiada wiedzy technicznej

Włodzimierz Klata - olimpiada wiedzy technicznej

Halina Leskiw - olimpiada języka polskiego

Ewa Korcz - olimpiada języka rosyjskiego

Michał Baranowski - olimpiada matematyczna

Włodzimierz Klata - olimpiada astronomiczna

Grażyna Dominiak - olimpiada języka rosyjskiego

Wojciech Namiotko - olimpiada wiedzy o Polsce  - IV miejsce

Paweł Łoczewski - olimpiada biologiczna

Piotr Paluchowski - olimpiada biologiczna

Piotr Miadzielec - olimpiada chemiczna

Marek Kujawski - olimpiada artystyczna - plastyka

Krystyna Dembik - olimpiada języka rosyjskiego

Bożena Kowalska - olimpiada języka rosyjskiego

Małgorzata Strynowicz - olimpiada języka rosyjskiego

Ewa Suwezda - olimpiada języka angielskiego 

Roman Bartoszcze - olimpiada języka angielskiego - VI miejsce

Wojciech Ławecki - olimpiada wiedzy o Polsce

Ryszard Figacz - olimpiada historyczna

Wojciech Ławecki - olimpiada geograficzna -  III miejsce

Leszek Łankiewicz - olimpiada chemiczna

Marian Popławski - olimpiada historyczna

Iwona Łoczewska - olimpiada języka polskiego

Edmund Ropel - olimpiada wiedzy o Polsce

Andrzej Mazurkiewicz - olimpiada geograficzna

Edmund Ropel - olimpiada geograficzna - wyróżnienie

Tomasz Werkun - olimpiada chemiczna

Magda Napieralska - olimpiada historyczna

Brygida Prejs - olimpiada języka rosyjskiego

Zbigniew Palewicz - olimpiada języka rosyjskiego

Piotr Rosolak - olimpiada wiedzy o Polsce

Andrzej Hofmann - olimpiada wiedzy o Polsce

Andrzej Kwaterkiewicz - olimpiada wiedzy o Polsce

Antoni Malinowski - olimpiada wiedzy o Polsce

Wiesław Nowak - olimpiada wiedzy o Polsce