Kolejny raz uczniowie klas biologicznych z naszej szkoły odwiedzili Uniwersytet Gdański. W poniedziałkowy poranek 8 stycznia podzieleni na 3 grupy uczniowie wybrali się na wydział biologii UG.

Pierwsza grupa miała przyjemność wysłuchać wykładu dr Anny Kot "Neuroetyka, czyli co biologia mówi o moralności" a następnie uczestniczyć w dyskusji na temat neuroetyki. Druga grupa wraz z Panią mgr Martyną Siudak próbowała sprawdzić czy emocje takie jak np. stres mają zapach. Ostatnia z grup po krótkim wstępie ruszyła do laboratorium. Uczniowie ubrani w białe fartuchy zajmowali się barwieniem i obserwacją preparatów komórek bakteryjnych. Po zakończonych zajęciach udaliśmy się w drogę powrotną. Dziękujemy za dostarczoną wiedzę oraz miłą atmosferę.

certyfikat zadowolony konsument

informacje o programie Erasmus+