WOJEWÓDZKI     KONKURS   JĘZYKA    NIEMIECKIEGO

DLA  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2019/2020

Lista uczniów miasta Słupsk, powiatu słupskiego, ziemskiego, lęborskiego zakwalifikowanych do etapu rejonowego:

 

lp

Nazwisko i imię ucznia

nazwa szkoły

nazwa miejscowości

1

Baranowski Maria

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

2

Betcher Karolina

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

3

Ciepluch Marcelina

Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi nr 4 im. G. Morcinka

Słupsk

4

Czapiewska Sandra

Szkoła Podstawowa w Korzybiu im. ks. S. Augustyńczyka

Korzybie

5

Czuprewicz Igor

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Boh. Westerpatte

Lębork

6

Dudka Marcel

Szkoła Podstawowa w Korzybiu im. ks. S. Augustyńczyka

Korzybie

7

Duszewska Martyna

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

8

Erni Patryk

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

9

Fijałkowska Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

Słupsk

10

Gwiazda Partycja

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

11

Jackiewicz Michał

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

12

Klimek Nataniel

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny z Nazaretu – Ziarno

Słupsk

13

Kołek Ewelina

Szkoła Podstawowa w Korzybiu im. ks. S. Augustyńczyka

Korzybie

14

Krefta Kornelia

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

15

Laskowski Jan

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

16

Mruk Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

17

Najmrocka Zuzanna

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego

Kobylnica

18

Nakoneczna Julia

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego

Kobylnica

19

Neczaj Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

20

Piasecka Alicja

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

21

Piasecki Aleksander

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

22

Piątek Julia

Zespół Szkolno-Przedszkolny  im. Czesława Miłosza

Siemianice

23

Polak Marcel

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

Słupsk

24

Prokop Mikołaj

Szkoła Podstawowa  im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęb.

25

Struska Natalia

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

26

Suszko Dorota

Szkoła Podstawowa  im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęb.

27

Szewc Amelia

Szkoła Podstawowa w Korzybiu im. ks. S. Augustyńczyka

Korzybie

28

Tracewicz Natalia

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

29

Weinmeinster Weronika

Zespół Szkół w Kępicach

Kępice

30

Wojtaszek Paulina

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego

Kobylnica

31

Zdunek Mikołaj

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

32

Życzyńska Kinga

Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki

Słupsk

 

GRATULUJEMY!

przed nami

ETAP REJONOWY

5 grudnia 2019, godz. 14.00

(obowiązkowa legitymacja szkolna)