Od 2 do 6 października odbywał się w naszej szkole cykl imprez sportowych pod nazwą Jesienny Tydzień Sportu. Wszystkie konkurencje odbyły się zgodnie z harmonogramem. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych zawodów.

 

 

 

 

 

 

2 października 2017r. (poniedziałek) - Lekkoatletyka

 

Tegoroczni Mistrzowie szkoły:

100 m

Twardowska Natalia 3C – 15,74 sek

Cerajewski Piotr 3A – 12,58 sek

400 m

Buśko Zofia 3B – 1,15’19”

800 m

Peplińska Magdalena kl. 3A – 3,42’27”

Pchnięcie kulą

Jopek Aleksandra kl. 3A – 7,84 m

 

Startowali:

Barasińska Nina 1B

Czaja Joanna 1B

Walkusz Monika 1D

Piekarska Kinga 1D

Brodalka Aleksandra 3C

Warkusch Patrycja 3A

Pierzchała Małgorzata 3B

Cymerman Faustyna 1B

Paracka Adriana 1B

Klasa Wiktoria 3C

Koiszewska Monika 3C

Grzenkowicz Norbert 2A

Stenka Marcin 3B

 

 

3 października 2017r. (wtorek) - Piłka Nożna

Wyniki poszczególnych meczów:

grupa A
L.p.

Magia Mat-Fizu

II A

Mat-Fiz-Inf GG

I A

Krnąbrne Kaszaloty

III B

Magia Mat-Fizu

II A

x 0:4 5:1

Mat-Fiz-Inf GG

I A

4;0 x 5:2

Krnąbrne Kaszaloty

III B

1:5 2:5 x
grupa B
L.p.

Maślane Wóngle

III A

 

          -              

Drewno Team

III D i I BC

Maślane Wóngle

III A

x - 2:0

         -              

  

- x -

Drewno Team

III D i I BC

0:2 - x

 

Półfinał:

Mat-Fiz-Inf GG (I A) - Drewno Team (III D i I BC)   2:4

Magia Mat-Fizu (II A) - Maślane Wóngle (III A)   3:11

Finały:

mecz o 3 m-sce

Mat-Fiz-Inf GG (I A) - Magia Mat-Fizu (II A)   2:5

mecz o 1 m-sce

Drewno Team (III D i I BC) - Maślane Wóngle (III A)  0:5

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Maślane Wóngle (III A) - skład: Jakub Piasecki, Marek Grabowski, Dariusz Sejka, Piotr Cerajewski, Stanisław Boniaszczuk

2. Drewno Team (III D i I BC) - skład: Bartosz Grzesik, Filip Chmaj, Olaf Pohl, Jakub Grzebiela, Marcin Lewna, Maksymilian Gałązka

3. Magia Mat-Fizu (II A) - skład: Filip Chmaj, Jan Konkol, Maksymilian Gałązka, Jakub Gwiazda, Tomasz Wolski, Tomasz Rekowski, Kacper Stojek, Kacper Knuth

4. Mat-Fiz-Inf GG (I A) - skład: Mieszko Olszewski, Wojciech Krzyżanowski, Aleksander Kurs, Błażej Wałdowski, Oskar Tabaka, Paweł Labudda, Patryk Gliszczyński, Nikola Sułkowska

5. Krnąbrne Kaszaloty (III B) - skład: Jacek Pietrzak, Florian Gaffke, Paweł Lidzbarski, Sławomir Okoński, Marcin Labudda, Wojciech Miśkowicz, Marcin Stenka, Martyna  Romowska

 

4 października 2017r. (środa) - Piłka Siatkowa chłopców

Wyniki poszczególnych meczów:

grupa A
L.p.

Maślane Wóngle

III A

Magia Mat-Fizu

II A

             -            

Maślane Wóngle

III A

x 2:0 -

Magia Mat-Fizu

II A

0:2 x -

             -            

 

- - x
grupa B
L.p.    Absolwenci    

Krnąbrne Kaszaloty

III B

Mat-Fiz-Inf GG

I A

   Absolwenci    

 

x 2:0 2:0

Krnąbrne Kaszaloty

III B

0:2 x 2:1

Mat-Fiz-Inf GG

I A

0:2 1:2 x
 

Półfinał:

Maślane Wóngle (III A) - Mat-Fiz-Inf GG (I A)     2:0

Krnąbrne Kaszaloty (III B) - Magia Mat-Fizu (II A)    2:0

Finał:

Krnąbrne Kaszaloty (III B) - Maślane Wóngle (III A)  1:2

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Maślane Wóngle (III A) - skład: Jakub Piasecki, Marek Grabowski, Dariusz Sejka, Piotr Cerajewski, Stanisław Boniaszczuk, Kacper Kotłowski, Kacper Baranowski, Paweł Krawiec

2. Krnąbrne Kaszaloty (III B) - skład: Sławomir Okoński, Jacek Pietrzak, Florian Gaffke, Paeł Lidzbarski, Marta Skibicka, Marcin Labudda, Zofia Buśko

3. Magia Mat-Fizu (II A) - skład: Filip Chmaj, Jan Konkol, Maksymilian Gałązka, Jakub Gwiazda, Tomasz Wolski, Tomasz Rekowski, Kacper Stojek, Kacper Knuth

4. Mat-Fiz-Inf GG (I A) - skład: Jan Borowski, Jan Cyman, Paweł Labudda, Nikola Sułkowska, Patryk Gliszczyński, Wojciech Krzyżanowski, Aleksander Kurs, Oskar Tabaka, Mieszko Olszewski, Aleksandra Bigott

W rozgrywkach gościnnie wzięli udział absolwenci.

 

5 października 2017r. (czwartek) - Maraton Fitness

W szkolnym Maratonie Fitness wzięło udział 85 uczniów. Na początku imprezy uczestnicy spotkali się z dietetykiem i wysłuchali wykładu na temat zdrowego żywienia nastoletniego sportowca, a następnie przystąpili do ćwiczeń. Najpierw latynoskie rytmy, czyli fuzja tańca i aerobiku, a następnie trening obwodowy i stretching. Poniżej fotorelacja.

 

6 października 2017r. (piątek) - Piłka Siatkowa dziewcząt

Wyniki poszczególnych meczów:

grupa A
L.p.

                      

III B

                    

II B

                   

II A

 

III B

x 1:2 2:1

 

II B

2:1 x 2:0

                       

II A

1:2 0:2 x
grupa B
L.p.

                         

II D

          -             

III D / I B 

                      

III A

 

II D

x - 2:0

                     

 III D / I B 

- x -

 

III A

0:2 - x

 

Finały:

mecz o 3 m-sce

III B - II D   2:0

mecz o 1 m-sce

II B - III D / I B  2:1

 

Klasyfikacja końcowa:

1. II B - skład: Wiktoria Ramczyk, Magdalena Pięta, Weronika Wydrzyńska, Elżbieta Iwaniuk, Julia Stencel, Agata Leik, Adriana Panek, Julia Brzeźnicka, Nikola Sułkowska

2. III D / I B - skład: Paula Bończyszyn, Agata Langa, Maja Mikul, Weronika Zgoda, Bibiana Puzdrowska, Aleksandra Bigott, Katarzyna Studzińska, Adriana Paracka

3. III B - skład: Marta Skibicka, Maja Kolasińska, Klaudia Górska, Kinga Stromska, Agnieszka Klassa, Agnieszka Labudda, Aleksandra Stolc, Małgorzata Pierzchała, Maria Pierzchała

4. II D - skład: Agata Heyka, Aleksandra Petka, Małgorzata Wiącek, Klaudia Piask, Natalia Sochaj, Julia Brzezińska, Dominika Sadło, Kinga Woźniak, Aurelia Złoch

5. II A - skład: Tamara Łyskojc, Ewa Wieczorkiewicz, Iwona Furman, Dominika Lademan, Anna Okrój, Natalia Liss, Aleksandra Harackiewicz,Julia Karszna

6. III A - skład: Aleksandra Jopek, Patrycja Warkusch, Wiktoria Stelmach, Julia Hejnar, Aleksandra Zabrocka, Natalia Miazek, Renata Czaja, Natalia Pietrzyk