W środę 15 lutego 2017r. w Kartuzach rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej "Licealiady". Powiat lęborski w kategorii dziewcząt reprentował zespół II LO, w kategorii chłopców tenisiści z naszej szkoły w składzie: Sławomir Dosz, Hubert Labuda i Maciej Dettlaff. Prawo startu o awans do finałów wojewódzkich miały po 4 najlepsze zespoły z każdej kategorii z powiatów kartuskiego, puckiego, wejherowskiego i lęborskiego.

Nasi tenisiści zaprezentowali wysoką formę i świetny występ wysoko pokonując Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach 3:1 oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi 3:0. Zwycięstwo w obu meczach dało I miejsce w końcowej klasyfikacji oraz prawo startu w finałach wojewódzkich, które odbędą się 21 lutego również w Kartuzach. Gratulujemy i trzymamy kciuki podczas finałów.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.  I Liceum Ogólnokształcące w LĘBORKU

2.  Zespół Szkół Technicznych w KARTUZACH

3.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w RUMI

Zespół Szkół nr 1 we WŁADYSŁAWOWIE (nie przystąpił do rozgrywek)

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w WEJHEROWIE