Maraton fitness w I Liceum Ogólnokształcącym w LęborkuPodobno ćwiczenia są nudne i męczące, a aktywność fizyczną w szkole - lekcje W - F - można określić tylko jako nieciekawą, monotonną i nic niewnoszącą. Na pewno nie u nas! Już kolejny raz uczniowie "Żeroma" aktywnie spędzili czas dbając o zdrowie, sylwetkę i przede wszystkim świetnie się bawiąc.

Tegoroczny maraton został podzielony na dwie części.

Naszym ekspertem na pierwszej części była Julia Nowak, ucznnica klasy II biologiczno-chemicznej, która dosłownie porwała wszystkich do tańca. Tańczył każdy - mały i duży, panowie i panie i co ciekawe podczas tej części ćwiczeń na twarzy KAŻDEGO uczestnika widniał naprawdę pokaźny uśmiech :)

Oprócz Julii zajęcia prowadziła Pani Alicja Solska z Active Gym. Kto dał radę wytrzymać dwie godziny tego wycisku, naprawdę zasługuje na słowa uznania. Zmęczenie, ból mięśni, ale też wspólne zagrzewanie się do walki, żeby nie odpuścić - TO BYŁO COŚ!

Nasz Maraton Fitness okazał się być strzałem w dziesiątkę! Świetna zabawa, promowanie zdrowego stylu życia i odkrywanie mięśni, o których istnieniu nikt wcześniej nie miał pojęcia. Trzeba będzie to powtórzyć!