UWAGA!

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO POSZCZEGÓLNYCH KLAS

 

Do 18.08.2020  należy złożyć oryginały dokumentów co będzie potwierdzeniem przyjęcia do  wybranej klasy

 

„MATINF”
 

L.p. Nazwisko, Imię
1 Bednarczuk, Paweł
2 Cheba, Nikola
3 Cichowlas, Nadia
4 Ciszek, Jan
5 Dąbrowa, Maksymilian
6 Dolecki, Mateusz
7 Formela, Nikola
8 Gryczewski, Karol
9 Grzenkowicz, Jakub
10 Janczak, Ewa
11 Jereczek, Paweł
12 Karszna, Wiktoria
13 Kłosowski, Dawid
14 Kurs, Radosław
15 Lewicki, Hubert
16 Mejna, Agata Zofia
17 Namenanik, Norbert
18 Pajączkowski, Błażej
19 Replin, Wiktoria
20 Smolarek, Kamil
21 Smolis, Nikolas
22 Springer, Jan
23 Syldatk, Dominik
24 Tracewicz, Natalia Anna
25 Wenta, Anastazja
26 Wenta, Hieronim Józef
27 Wenta, Hubert
28 Wenta, Jakub
29 Weta, Wiktor
30 Winiarczyk, Olga
 

„ BIOLCHEM”
 

L.p. Nazwisko, Imię
1 Bartosiak, Magdalena
2 Bigus, Jan
3 Budna, Nina
4 Bulczak, Julia
5 Gwiazda, Patrycja
6 Heyka, Zuzanna
7 Jagodzińska, Michalina
8 Jażdżewska, Antonina
9 Kierznikiewicz, Martyna
10 Klasa, Julia
11 Konkol, Adrianna
12 Książek, Julia
13 Kulik-Słowińska, Marta
14 Laskowska, Pola
15 Łaga, Tymoteusz
16 Milczarczyk, Kacper
17 Myszk, Julia Kinga
18 Naróg, Antoni
19 Ozimek, Tomek
20 Pawlak, Maria
21 Perzan, Anna Krystyna
22 Pszczólińska, Nikola
23 Recław, Natalia
24 Rompa, Alicja
25 Rzoska, Sara
26 Skorupska, Zuzanna
27 Wilkosz, Laura
28 Woźniak, Anna
29 Zieliński, Filip
30 Zielonka, Lidia
 

„BRITISHHUMAN”
 

L.p. Nazwisko, Imię
1 Betcher, Karolina
2 Bulczak, Melania
3 Burzyńska, Klaudia
4 Cybula, Kinga
5 Dawidowski, Dawid
6 Dawidowski, Tomasz
7 Domaros, Maja
8 Gojtowska, Wiktoria
9 Janczak, Iga
10 Kalbarczyk, Karolina
11 Kaszubowski, Oskar
12 Kichman, Antoni
13 Kreft, Marcin
14 Łysiak, Magdalena
15 Małoszycka, Zuzanna
16 Miłosz, Mikołaj
17 Mydło, Mateusz
18 Noryśkiewicz, Olaf
19 Okrój, Adam
20 Panek, Paulina
21 Rubacha, Kacper
22 Ruszewska, Julia
23 Smentoch, Aleksander
24 Stencel, Hubert
25 Stencel, Kaja
26 Szymańska, Martyna
27 Środa, Julia
28 Wesołowska, Anastazja
29 Ziemann, Zuzanna
30 Ziemkowska, Magdalena
 

„ LINGUA”
 

L.p. Nazwisko, Imię
1 Banachewicz, Zofia
2 Baranowski, Maria
3 Cyman, Paweł
4 Czerw, Klaudia Viktoria
5 Czuprewicz, Igor
6 Gągolewska, Iga
7 Jelińska, Ada
8 Klassa, Julia
9 Klejsa, Aleksandra
10 Kniter, Tymoteusz
11 Kotłowski, Kewin
12 Krefta, Kornelia
13 Kułakowski, Dominik
14 Liss, Joanna
15 Lubocka, Oliwia
16 Łętowska, Paulina
17 Miotke, Amelia
18 Mruk, Wiktoria
19 Pospieszna, Pola
20 Radomska, Julia
21 Ramczyk, Nikola
22 Rączkowska, Maja
23 Reclaf, Weronika
24 Sikora, Hanna
25 Śliwiński, Patryk
26 Świerczyńska, Weronika
27 Wegner, Leszek
28 Wenta, Marta
29 Wolańska, Aleksandra
30 Złotek, Kamil