Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów do udziału w VI edycji Nerd Night, która odbędzie się dnia 29 listopada 2019 r. (piątek), w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego, przy ulicy Dygasińskiego 14 w Lęborku.
Noc naukowców rozpocznie się o godzinie 16.00.
Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w pokazach i warsztatach naukowych z chemii, fizyki, biologii, geografii, historii i informatyki.
Przewidujemy w tym roku także interesującą ofertę bloku języków obcych.

W przypadkadu grup zorganizowanych (szkolnych), będziemy bardzo wdzięczni za potwierdzenie przybycia i podanie ilości uczniów do 08.11.2019 r.

Tel. 59 8621 293
                                      Dyrekcja , nauczyciele, SU i uczniowie I LO w Lęborku