Dnia 24 pażdziernika 2019 odbyły się w naszej szkole wybory nowych władz do Samorządu Uczniowskiego. W sumie zgłosiło się 10 kandydatów pretendujących na Przewodniczącego Szkoły:
  1. Filip Mikliński klasa II C
  2. Jakub Ptasiński kl II B
  3. Paulina Mach kl II C
  4. Wiktoria Klawikowska kl I AG
  5. Aleksandra Linsztedt kl II B
  6. Daria Marcisz kl II D
  7. Julia Bianga kl II D
  8. Joanna Miotk kl II D
  9. Wiktoria Formela kl II D
  10. Weronika Koszałka kl II C

W obecności trójek klasowych i opiekunów SU kandydaci przedstawili swoje pomysły , bogate plany działania w szkole oraz bardzo rzeczowe programy. trzeba przyznać, że każdy z nich wykazał się chęcią zrobienia czegoś konkretnego dla szkoły. Wszyscy kandydaci wcześniej angażowali się w życie samorządu Uczniowskiego w swoich byłych szkołach lub aktywnie działali w Młodzieżowej Radzie Miasta.Ostatecznie wyłoniono następujących przedstawicieli:
- Przewodniczącą SU została - Daria Marcisz kl II D
- Zastępcami i sekretarzem zostali - Filip Mikliński kl II C oraz Wiktoria Klawikowska kl I AG
- Doradcami zostali - Aleksandra Linsztedt kl II B, Paulina Mach kl II C oraz Julia Bianga kl II D

Poza głosowaniem ukonstytuował się dobrowolnie Zarząd wspierający działania SU:
- Roksana Baranowska kl I DP
- Oliwia Herbasz kl I DP
- Maria Kietlińska kl I DP
- Zuzanna Futoma kl I CP
- Julia Klasa kl I DP
- Dagmara Ulaszek kl I DP
- Wiktoria Formela kl II D
- Joanna Miotk kl II D

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w działaniu na rzecz szkoły
                                           opiekunowie SU

Aneta Okoń