Stowarzyszenie Przyjaciół Żeroma organizuje KURS POWTÓRKOWY Z MATEMATYKI ORAZ KURS POWTÓRKOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO w roku szkolnym 2019/2020 DLA CHĘTNYCH, PRZYSZŁYCH MATURZYSTÓW I NIE TYLKO...

Stowarzyszenie Przyjaciół Żeroma

organizuje

KURS POWTÓRKOWY Z MATEMATYKI

ORAZ

KURS POWTÓRKOWY

Z JĘZYKA POLSKIEGO

w roku szkolnym 2019/2020

DLA CHĘTNYCH, PRZYSZŁYCH MATURZYSTÓW

I NIE TYLKO...

POZIOM PODSTAWOWY

• Termin kursu: październik 2019 – kwiecień 2020
  • 2 godziny lekcyjne tygodniowo (90 minut)
  • Miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku.
  • Cel kursu: powtórzenie materiału z matematyki (poziom podstawowy) oraz języka polskiego (poziom podstawowy) przed egzaminem maturalnym pod kierunkiem nauczyciela szkoły średniej.
  • Opłata za kurs: miesięcznie – 100 zł (4 spotkania/8 godzin lekcyjnych) za każdy przedmiot.
  • Zapewniamy materiały dla uczestników kursu.
  • Po skończonym kursie oferujemy napisanie próbnej matury z matematyki – poziom podstawowy oraz z języka polskiego – symulacja matury wewnętrznej, arkusz matury zewnętrznej.
  • Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zapisy na kurs drogą emaliową do 27 września 2019 roku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.