Nasze liceum – „Brązową Szkoła 2018” w Rankingu Perspektyw

10 stycznia 2018 r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Jak co roku, było to prawdziwe święto polskiej edukacji.

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku znalazło się na 308 miejscu na 500 szkół w Polsce, natomiast na 21 miejscu na 50 szkół w województwie pomorskim. Zgodnie z przyjętym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy zasadami, nasza szkoła ma prawo używać w 2018 roku tytułu honorowego „Brązowej Szkoły 2018” i związanego z tym graficznego znaku jakości.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. 

ZOBACZ >> Ranking Perspektyw 2018