Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork13 -go w piątek wszystko może się zdarzyć. No i zdarzyło się. Świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Była akademia, życzenia, nagrody, kwiatki czekoladki, piosenki i duuuużo śmiechu.

Oprócz pracowników szkoły i uczniów, wspólnie z nami świętowali zaproszeni goście. Tym razem swą obecnością zaszczyciły nas panie: Elżbieta Godderis – Wicestarosta Lęborski i Alicja Zajączkowska – radna Sejmiku Wojewódzkiego i Doradca Burmistrza Miasta Lęborka. Akademię przygotowała klasa 2d z wychowawczynią, nad dekoracją pracowała klasa 2a, gości zaprosiła klasa 2b, a nad niesfornym sprzętem nagłaśniającym czuwali uczniowie 3a. Wszystkim dziękujemy za pomoc i zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork Dzień Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcące Lębork

[zdjęcia: E.W.]