Czwarta edycja Nerd Night odbędzie się w listopadzie 2017. Po trzech poprzednich edycjach, ta impreza weszła już do tradycji naszej szkoły. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów, szczególnie tych utalentowanych plastycznie, do udziału w konkursie, którego celem jest ustalenie stałego znaku graficznego, reprezentującego to wydarzenie.

Proponowane projekty nie muszą być wykonane w technice cyfrowej (komputerowej), projekty wykonane ręcznie można przysyłać w formie skanu lub zdjęcia!

Swoje propozycje możecie przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie: LOGO - KONKURS, w treści wiadomości prosimy podać dane uczestnika).

Na wasze propozycje czekamy do 1 listopada 2017r.

Do udziału w konkursie zapraszamy również absolwentów i sympatyków naszej placówki.

Udział w konkursie oznacza wyrażenie zgody na nieodpłatne wykorzystanie przysłanych projektów graficznych na potrzeby I LO w Lęborku.