W dniu 10.04.2017 odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Prozy, Poezji i Piosenki Anglojęzycznej.

W kategorii recytacja utwór zaprezentowała uczestniczka Oliwia Michalak z klasy IID.

W kategorii piosenka zaprezentowali się:

- Marta Gołębiowska z klasy III B utwór „City of stars” z filmu Lalaland

- Agnieszka Formela z klasy I D utwór Christiny Aguilery „You lost me” przy akompaniamencie Jakuba Haczyka (pianino)

- Julia Stencel z klasy I B utwór Milley Cyrus „The climb”

- Weronika Miotke z klasy I D utwór Boba Dylana „Make you feel my love” przy akompaniamencie Jakuba Haczyka (skrzypce)

- 12-osobowa grupa klasy IIB utwór Sheppard „Geronimo” przy akompaniamencie różnych instrumentów muzycznych (gitara, pianino, Cajon – skrzynka perkusyjna)

- Natalia Buszman i Dominka Maszota z klasy III A utwór Bastille „Pompeii”.

Pierwsze miejsce zajęła grupa klasy IIB, drugie miejsce zajęła Agnieszka Tober z IIIB, a trzecie miejsce Weronika Miotke z klasy ID.

Uczestnikom dziękujemy. Osoby nagrodzone będą miały szansę zaprezentować się szerszemu gronu na apelu zakończenia roku szkolnego. Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.