Poniżej prezentujemy kilka informacji dotyczących udziału naszych uczniów w konkursach i olimpiadach...
Finalista etapu centralnego III edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach
Igor Skórzybót z klasy IIIa został finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Mediach. Gratulujemy wyniku, tym bardziej, że jest to już drugi w dorobku Igora tytuł zdobyty w tym konkursie.Uśmiech

Finał w Rudzie Śląskiej III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji łagrowej więźniarek KL Ravensbrück”
Uczennice klas drugich: Maja Niedbałka IIB i Monika Milewczyk IID reprezentują szkołę w ścisłym finale (zostały laureatkami etapu okręgowego) III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji łagrowej więźniarek KL Ravensbrück”, który odbywa się w Rudzie Śląskiej (5-7.04.2017 r.). Trzymamy kciuki!
Nagrodą, którą nasze dziewczyny już zdobyły, jest wyjazd w dniach od 19-22 maja 2017 r. do Niemiec, a w tym m. in. zwiedzanie obozu w Ravensbrück.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2017
Są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2017:
1. Agnieszka Klassa IIB zajęła 9 miejsce (27, 5 pkt na 30 pkt). Laureatka dostała się do ścisłego finału, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w Gniewie. Życzymy powodzenia!
2. Filip Wojtkiewicz IID zajął 17 miejsce (21 pkt na 30 pkt)
3. Katarzyna Łakocka IIB zajęła 19 miejsce (20 pkt na 30 pkt)
4. Wojciech Miśkowicz IIB zajął 21 miejsce ( pkt na 30 pkt)
Każdemu uczestnikowi gratulujemy chęci i wytrwałości w poznawaniu literackich zakamarków świata fantasy i oczywiście wysokich wyników w konkursie Uśmiech